Czwartek, 25 lipca 2024,  Dziś imieniny :jakuba, Krzysztofa, Walentyny
     
Ogłoszenie PDF Print

 

Ogłoszenie!

Stowarzyszenie „Z pomocy zrodziła się przyjaźń Koźmin Wlkp. – Bellheim wspólnie z Biurem podroży „Anda” organizuje w najbliższym czasie pielgrzymki i wycieczki. Szczegóły dotyczące wyjazdu są zamieszczone w załączonych poniżej ogłoszeniach. Chętnych do uczestnictwa w/w pielgrzymkach bądź mających dodatkowe zapytania prosimy o kontakt z panem Bolesławem Kasprzakiem prezesem Stowarzyszenia „Z pomocy zrodziła się przyjaźń Koźmin Wlkp. -Bellheim” Tel 604262541 lub z panem Bartoszem Bajonem przedstawicielem Biura Podróży „Anda”, Tel. 602335572

1.

 

 

Dzień 1

5.00 – zbiórka uczestników wyjazdu i następnie wyjazd na nocleg w okolice Strasburga.

Dzień 2

Po śniadaniu udamy się do Strasburga. W mieście tym zobaczymy między innymi wspaniałą Starówkę z Katedrą oraz budynki Parlamentu Europejskiego. Ze Strasburga udamy się do Autun, gdzie będziemy podziwiać między innymi Katedrę Św. Łazarza. Ewangelia nie podaje nam co się stało z „Przyjacielem Chrystusa” po jego wskrzeszeniu. Według tradycji, żywej we Francji, Łazarz wraz z siostrami miał być utopiony na dziurawym statku na Morzu Śródziemnym. Cudem jednak ocalał i wylądował u wybrzeży Francji w pobliżu Marsylii, w której miał zostać pierwszym biskupem. W XIX wieku miano tam odnaleźć jego relikwie. Dziś właśnie Autun chlubi się posiadaniem relikwii Łazarza. Na nocleg udamy się w okolice Nevers.

Dzień 3

Dzień rozpoczniemy od przejazdu do klasztoru Saint-Gildard w Nevers, gdzie znajduje się ciało Św. Bernadetty Soubirous. Świętej tej objawiała się Matka Boża w Lourdes w 1858r. W 1866 roku Bernadetta wstąpiła do nowicjatu sióstr w Nevers i pozostała tam aż do swojej śmierci. Zmarła 16 kwietnia 1879 roku. Od tego czasu mamy do czynienia ze spektakularnym, ciągle trwającym cudem, a mianowicie ciało Św. Bernadetty, wbrew wszelkim prawom natury, w ogóle nie ulega procesowi rozkładu zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego, do dnia dzisiejszego zachowując zadziwiającą świeżość i piękno... Z Nevers udamy się do Paray-le-Monial - małej miejscowości położonej w Burgundii, rozsławionej przez dwóch świętych: św. Małgorzatę Marię Alacoque oraz św. Klaudiusza de la Colombière. Nawiedzimy to Sanktuarium oraz przepiękną bazylikę romańską, której fundatorem w 973 roku był opat Cluny Odilon. Na nocleg udamy się do Rocamadour.

 

Dzień 4

W godzinach rannych przewidziany jest pobyt w Rocamadour. Z miastem tym związanych jest wiele przekazów. Jeden z nich mówi, że 70 r n.e. to ustronne i dzikie miejsce upodobał sobie Zacheusz, mąż Św.Weroniki. Po Ukrzyżowaniu Chrystusa Zachariasz udał się do Akwitanii, gdzie spotkał biskupa Św. Martiala. Święty Ten był uczniem Jezusa, widział także śmierć Św. Piotra i Św. Pawła. Zachariasz po śmierci żony wycofał się w dzikie, górzyste miejsce i przybrał imię Amadour. Zamieszkał w jaskini i obok zbudował kaplicę dla N.M.P. W niej umieścił figurkę Czarnej Madonny. Jak mówi kolejny przekaz, figurka została wyrzeźbiona przez samego Św. Łukasza Ewangelistę. Po śmierci Amadour'a to miejsce zostało nazwane Rocamadour i stało się miejscem pielgrzymkowym. W mieście tym odbędziemy spacer do przytulonej do skały Bazyliki Zbawiciela, w której znajduje się figura Czarnej Madonny. Na nocleg udamy się do Lourdes.

Dzień 5

Całodzienny pobyt w Lourdes - centrum pielgrzymek, położonym na skraju Pirenejów. W tym miejscu Bernadette Soubirous 18 razy widziała Matkę Boską. Tu została zbudowana w 1858 roku świątynia. Od tego czasu wiele osób nawiedzających sanktuarium odzyskało w cudowny sposób zdrowie. Obecnie każdego roku ponad 5 milionów osób odwiedza Sanktuarium, modli się w cudownej Grocie, odwiedza podziemną Bazylikę i świątynię wybudowaną nad Grotą. Nocleg w hotelu z dnia poprzedniego.

Dzień 6

Dzień rozpoczniemy od przejazdu do Andory (jednego z mini Państw Europy położonego pomiędzy Francją a Hiszpanią w Pirenejach). W Andorze nie przewiduje się zwiedzania. Turyści z reguły korzystają z dobrodziejstw sklepów wolnocłowych. Nocleg tego dnia planowany jest w Andorze.

Dzień 7

W godzinach rannych wyjazd na Montserrat - monumentalny, specyficzny i rozległy masyw górski o stromych ścianach i szczytach przypominających iglice oraz baszty. Będąc u podnóża, trzeba mocno zadzierać głowę, by wśród pionowych ścian dostrzec położony na wąskiej półce skalnej (725m n. p. m.) słynny klasztor Benedyktynów, który jest centrum duchowym Katalonii. Na Montserrat największą czcią otaczana jest figura Czarnej Madonny. Po pobycie na Montserrat przejazd na nocleg na Costa Brava.

Dzień 8 i 9

Dni przeznaczone na wypoczynek. Costa Brava, czyli „dzikie wybrzeże”, to jedno z bardziej znanych i popularnych wybrzeży Hiszpanii. Swą nazwę zawdzięcza niezwykłej linii brzegowej, poszarpanym skałom, malowniczym zatoczkom oraz szerokim, piaszczystym plażom łagodnie opadającym ku morzu(Costa Maresme). W czasie tych dwóch dni chętni będą mogli skorzystać z wycieczki fakultatywnej do Barcelony. W czasie naszego pobytu w tym mieście odwiedzimy Katedrę Św. Eulali oraz otaczającą ją najstarszą dzielnicę Barcelony, przejdziemy słynnymi Bulwarami Ramblas oraz będziemy na terenach Wystawy Światowej z 1929 roku i Olimpiady z 1992 roku. Zobaczymy także słynny kościół Sagrada Familia.

Dzień 10

8.00 - wyjazd z Costa Brava i przejazd do Lyonu, miasta w którym historia łączy się z nowoczesnością. My odbędziemy spacer po Starówce uważanej za największą renesansową starówkę we Francji i drugą w Europie. Jednym z najważniejszych obiektów tego Miasta jest   Katedra św. Jana Chrzciciela, w której znajduje się pochodzący z XIV wieku zegar astronomiczny. Z Lyonu udamy się na nocleg w okolice Besancon.

Dzień 11

Po śniadaniu wyjazd powrotny do Polski. Przyjazd na miejsce zbiórki z dnia pierwszego planowany jest na godziny późno – wieczorne, a nawet nocne ( uzależniony między innymi od godziny rannego wyjazdu z hotelu).

Cena: 1530 ,00 PLN + 390,00 Euro                                  Termin wyjazdu: 07 czerwca 2016

Cena obejmuje przejazd autokarem klimatyzowanym z barkiem, zakwaterowanie w hotelach **/*** - pokoje 2 lub 3 osobowe (dopłata do pokoju 1 osobowego na trasie całego wyjazdu 270,00 Euro), obiadokolacje (napoje dodatkowo płatne) od 2 do 10 dnia wyjazdu, śniadania od 2 do 11 dnia wyjazdu, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę pilota na trasie całego wyjazdu.

 

Uczestnik może skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej. W takim przypadku należy to pisemnie zgłosić przedstawicielowi Biura. Koszt takiego ubezpieczenia to około 3% ceny wyjazdu.

 

Za dodatkową opłatą około 5,-PLN dziennie uczestnik może skorzystać z zestawu słuchawkowego używanego podczas zwiedzania.

 

2.

 

 

Dzień 1

5.00 – zbiórka uczestników wyjazdu i następnie przejazd do Rygi. Nocować w tym dniu będziemy w okolicach Rygi.

Dzień 2

Dzień rozpoczniemy od zwiedzania Rygi. Stolica Łotewskiej Republiki znajduje się nad brzegiem Daugavy (Dźwiny), przy jej ujściu do Zatoki Ryskiej. Podstawową cechą panoramy Rygi są trzy wysokie iglice – wieże kościołów św. Piotra, św. Jakuba oraz Katedry Tumskiej. Poznawać to największe Bałtyckie Miasto będziemy w czasie spaceru po jego najstarszej części. Zobaczymy między innymi: Zamek Kawalerów Mieczowych, Basztę Prochową, Katedrę oraz budynki Gildii. Po pobycie w Rydze udamy się do Tallina – stolicy Estonii. Tallin dzieli się na Dolne i Górne Miasto. Nasz pobyt rozpoczniemy od Górnego Miasta - siedziby najwyższych władz. Znajduje się tam zamek, którego początki sięgają duńskiej obecności na tym terenie oraz Kościół Katedralny. Wspaniałymi uliczkami z odrestaurowanymi kamienicami, przy fortyfikacjach przejdziemy do Dolnego Miasta – kupieckiego, gdzie króluje gotycki ratusz ze smukłą ośmiokątną wieżą, na szczycie której znajduje się symbol Tallina - Vana Toomas, czyli "Stary Tomasz". Noc spędzimy w okolicach Tallina.

Dzień 3

Tego dnia pokonamy granicę estońsko - rosyjską aby dojechać do St. Petersburga, w którym spędzimy dwie noce. Uwaga! W tym dniu hotel opuścimy około godziny 8.00. Odległość między Tallinem, a Sankt Petersburgiem to około 350 km, dlatego już w tym dniu rozpoczniemy zwiedzanie tego pięknego Miasta północy. Nocleg w St. Petersburgu.

Dzień 4 i 5

St. Petersburg (dawny Leningrad) jest miastem leżącym przy ujściu Newy do Zatoki Fińskiej. Liczy obecnie około 5 milionów mieszkańców. Nazwany jest drugą stolicą Rosji. Miasto to obfituje w liczne zabytki. W czasie naszego pobytu zobaczymy między innymi: Sobór Smolny (zewnątrz), Newski Prospekt, Nabrzeże Pałacowe z budynkiem Admiralicji i Soborem Izaaka - największą świątynią, budowaną przez przeszło 40 lat; Sobór Nikolski (zewnętrz), Twierdzę Pietropawłowską. Opuścimy także St. Petersburg aby zwiedzić Carskie Sioło - Wielki Pałac Katarzyny ze słynną Bursztynową Komnatą, a raczej jej rekonstrukcją. Prawdziwa Bursztynowa Komnata - sala wyłożona sześcioma tonami starannie obrobionego bursztynu i włoskimi mozaikami, wciąż pozostaje zaginioną tajemnicą. Odwiedzimy również robiącą imponujące wrażenie odległą o 29 km carską siedzibę Peterhof ze 144 fontannami - sam car, Piotr Wielki, zaprojektował układ pałacu. Dla chętnych będzie czas na zwiedzanie Ermitażu, ponoć największego muzeum świata – posiadającego imponującą kolekcję około 3 milionów dzieł sztuki. Będzie także czas na przejażdżkę łodzią po kanałach łączących się z Newą. Jedną z nocy poświęcimy (oczywiście w części) na dużą atrakcję jaką niewątpliwie jest oglądanie mostów, które w nocy są podnoszone by umożliwić żeglugę statkom po Newie. Według rankingu UNESCO Petersburg to ósme pod względem turystycznej atrakcyjności miasto świata. Noce po dniu czwartym i piątym spędzimy w St. Petersburgu.

Dzień 6

Dzień w którym z St. Petersburga udamy się do Stolicy Rosji – Moskwy, gdzie spędzimy następne dwie noce. Tego dnia odbędziemy przejazd panoramiczny po Moskwie.

Dzień 7

Zwiedzanie Moskwy - największego ośrodka kulturalno - naukowego, a zarazem centrum politycznego i ekonomicznego Rosji. Do licznych atrakcji Moskwy, które i my w czasie naszego pobytu zobaczymy, należą: Kreml, Plac Czerwony z cerkwią Wasyla Błogosławionego, "Biały Dom", Łubianka, wieża Ostankino, Arbat - miejsce artystów i malarzy, jak również galerie, muzea, pałace katedry, cerkwie i klasztory.

Dzień 8

Dalsze zwiedzanie Moskwy. W godzinach popołudniowych nastąpi wyjazd na nocleg do Smoleńska.

Dzień 9

Po śniadaniu zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym Smoleńska. Zobaczymy między innymi: miejsce katastrofy polskiego samolotu w dniu 10.04.2010r; Kreml - Twierdza Smoleńska, sobory: Piotra i Pawła (XII w.) oraz Uspieński. Następnie udamy się do Lasu Katyńskiego, który leży po obu brzegach Dniepru, na 10-kilometrowym odcinku od Gniezdowa do wsi Katyń. W końcu lat 20 zlokalizowano tu ośrodek wypoczynkowy NKWD. 4 lub 5 kwietnia 1940 roku dokonano pierwszych rozstrzeliwań jeńców polskich z obozu w Kozielsku. 28 lipca 2000 roku otwarto Polski Cmentarz Wojenny, na którym w sześciu mogiłach zbiorowych i dwóch generalskich spoczywa 4412 oficerów WP. Po wizycie w Katyniu przejazd na nocleg w okolicach Mińska.

Dzień 10

Dzień rozpoczniemy od zwiedzania Mińska, gdzie zobaczymy między innymi: Kościół Świętych Szymona i Heleny zw. "Czerwonym Kościołem", podziemne centrum handlowo-gastronomiczne, Katedra, Sobór Św. Ducha, d. dwór Wańkowiczów, dom - miejsce kilkunastoletniego pobytu Stanisława Moniuszki, Wyspa Łez. W godzinach popołudniowych wyjazd na nocleg do Sokółki.

Dzień 11

Po śniadaniu przewidziany jest pobyt w Sokółce, w której 12 października 2008 roku, tuż po beatyfikacji sługi Bożego ks. Michała Sopoćki miał miejsce Cud Eucharystyczny. Po pobycie w Tym Sanktuarium wsiądziemy do autobusu i udamy się tym razem do domu.

Świadczenia :

NOCLEGI – noclegi w hotelach **/***, pokoje 2 lub 3 – osobowe (do wyboru), dopłata do pokoi jednoosobowych wynosi 340€ na okres całego wyjazdu.

WYŻYWIENIE :   śniadania od 2-go do 11-go dnia, obiadokolacje od 2-go do 10-go dnia wyjazdu.

AUTOKAR -z klimatyzacją, video, barkiem, obsługiwany przez dwóch kierowców,

opieka PILOTA na trasie wyjazdu,

miejscowi PRZEWODNICY w Rydze, Tallinie, St. Petersburgu, Moskwie oraz w Mińsku.

UBEZPIECZENIE - od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), kosztów leczenia (KL).

Cena : 1530,00 PLN oraz 440,00 €                                                         Termin wyjazdu: 04.07.2016

 

Uczestnicy zabierają ze sobą :

ważny paszport lub dowód osobisty, pieniądze na wstępy ok. 105 €/os. oraz ewentualne 5,-PLN dziennie na opłatę zestawu słuchawkowego używanego podczas zwiedzania.

 

Dodatkowo należy przygotować 85,00 € na koszty związane z wizą do Rosji i Białorusi.

 

Uwaga! Aby uzyskać wizę do Rosji i na Białoruś należy wypełnić wniosek (dla każdego państwa osobno), przygotować zdjęcie paszportowe oraz dostarczyć paszport do wklejenia wizy. Paszport winien być ważny przynajmniej 180 dni dłużej nisz planowana data powrotu z wyjazdu.

 

Uczestnik może skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej. W takim przypadku należy to pisemnie zgłosić przedstawicielowi Biura. Koszt takiego ubezpieczenia to około 3% ceny wyjazdu.

 

 
Procesja Bożego Ciała w Bellheim. PDF Print
 
 
PDF Print

 
Zebranie Sprawozdawcze za rok 2015 PDF Print

W dniu 15.03.2016 r. w siedzibie Stowarzyszenia „Z pomocy zrodziła się przyjaźń Koźmin Wlkp.-Bellheim” przy ul. Klasztornej, odbyło się Zebranie Sprawozdawcze za rok 2015.

Po złożeniu sprawozdań przez prezesa Stowarzyszenia kol. Bolesława Kasprzaka z działalności, skarbnika kol. Arkadiusza Zmyślonego z stanu finansów, przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Kol. Mirka Golińskiego , zebrani przegłosowali ich przyjęcie. W oparciu o złożone sprawozdania glosowano za udzieleniem Zarządowi Stowarzyszenia - absolutorium.

Zebrani przyjęli również Plan Pracy na rok 2016.

Plan Pracy na 2016 rok

Stowarzyszenia „Z pomocy zrodziła się przyjaźń Koźmin Wielkopolski - Bellheim”.

m-c styczeń: 27.01.2016 r. Posiedzenie Zarządu - sprawy bieżące oraz organizacja XIII Balu Karnawałowego Stowarzyszenia.

30.01.2016 r. XIII Bal Karnawałowy Stowarzyszenia w Zajeździe „Pod Szyszkami” w Obrze Nowej.

m-c luty:

Wakacje.

m-c marzec:

15.03.2016 r. godz.19.00 Zebranie Sprawozdawcze Stowarzyszenia za 2015 rok w siedzibie Stowarzyszenia. Rozważenie przez członków propozycji organizacji XIV Balu Karnawałowego Stowarzyszenia w dniu 28.01.2017 r.

m-c kwiecień: 21.04.2016 r. Zebranie ogólne omówienie spraw związanych z obchodami 35-lecia Współpracy Koźmin Wielkopolski – Bellheim.

m-c maj:

02.05.2016 r. Zebranie ogólne. Szczegółowe omówienie spraw Jubileuszu 35–lecia obchodzonego w Koźminie Wielkopolskim. Program. Przypisanie osób odpowiedzialnych za realizację poszczególnych punktów programu.

19-22.05.2016 r. Uroczyste obchody 25-lecia Podpisania Traktatu o Dobrym Sąsiedztwie i Przyjaznej Współpracy w Krzyżowa na Dolnym Śląsku oraz 35-lecia Przyjaźni i Współpracy Mieszkańców Koźmina Wielkopolskiego i Bellheim w Koźminie Wielkopolskim.

28.05.2016 r. Organizacja rodzinnej wycieczki rowerowej „Szlakiem Doliny Baryczy” dla członków Stowarzyszenia.

m-c czerwiec:

28.06.2016 r. Zebranie ogólne. Podsumowanie obchodów 25-lecia i 35-lecia.

m-c lipiec

Wakacje.

m-c sierpień:

Wakacje.

m-c wrzesień: 10.09. 2016 r. Wyjazd zorganizowany członków Stowarzyszenia „Na Grzyby w Lasy Milickie”

m-c październik: 11.10.2016 r. Posiedzenie Zarządu, analiza realizacji zadań w 2016 r. sprawy bieżące.

m-c listopad: 15.11.2015 r. Zebranie ogólne. a/ prawy bieżące c/ omówienie spotkania w dniu 06.12.2016 r. z okazji św. Mikołaja.

m-c grudzień: 01.12.2016 r. Posiedzenie Zarządu i omówienie spraw związanych z organizacją w dniu 28.01.2017 roku XIV Balu Karnawałowego Stowarzyszenia. 06.12.2015 r. uroczyste spotkanie członków Stowarzyszenia w dniu imienin św. Mikołaja w Koźminie Wlkp. lub wyjazdowe np. Wrocław, Drezno ?

 

Za Zarząd Stowarzyszenia.

Prezes

Bolesław Kasprzak

Koźmin Wlkp. 15.03.2016 r.

 
XIII Zabawa Karnawałowa za Nami PDF Print

1

Po raz XIII na Zabawie Karnawałowej w restauracji „Hotel pod Szyszkami” w Obrze Nowej bawili się członkowie i sympatycy Stowarzyszenia „Z pomocy zrodziła się przyjaźń Koźmin Wlkp .- Bellheim. Wspaniała orkiestra „ Damiano”, elegancki wystrój sali i bardzo dobra kuchnia sprzyjały uczestnikom balu. Wszyscy bawili się świetnie. Dobry humor dopisywał młodszym i starszym. Żal było wracać do domów. Wszyscy jednak wyrazili zdecydowaną wolę by spotkać się znów za 365 dni. Niech żałują Ci co nie byli bo na pewno świetnie by się bawili. Myśmy byli miód i wino pili i wspólnie się ubawili, co widać na załączonych zdjęciach.

2

Oprac. B.Kasprzak

 
Bożonarodzeniowy kiermasz w dniu Świętego Mikołaja w Bellheim PDF Print

Długo trwały przygotowania do corocznych obchodów św. Mikołaja patrona Parafii katolickiej w Bellheim. Święto św. Mikołaja przygotowywały różne Stowarzyszenia. „Freundschaftskreis Bellheim – Koźmin Wlkp.” również miało swoje bogato zaopatrzone i pełne niespodzianek stoisko. Przez cały dzień na kiermaszu było gwarno i wesoło. Rodziny wraz dziećmi, których przewinęło się kilka tysięcy, korzystając z pięknej pogody odwiedzali stoiska kupując różne artykuły, pijąc kawę i ciepłe wino „Deutscher Glühwein”. Były pyszne ciasta pieczone przez panie ze Stowarzyszenia i oczywiście nie zabrakło św. Mikołaja.

 
Bombki z Koźmina Wielkopolskiego w Przedszkolu katolickim p.w. św. Józefa w Bellheim PDF Print

Stowarzyszenie „Z pomocy zrodziła się przyjaźń Koźmin Wlkp. – Bellheim” w ramach prezentu na św. Mikołaja dla dzieci z Przedszkola katolickiego przekazalo bombki choinkowe wykonane w Koźminie Wielkopolskim z wypisaniem na każdej imienia obdarowanego dziecka.

„Drogi Zarządzie Koła Przyjaźni,
Dziękujemy za bombki choinkowe.
One bardzo nam się podobały i bardzo się z nich cieszymy.
W imieniu dzieci z przedszkola św. Józefa w Bellheim”.

Dyrekcja Przedszkola.

 
Życzenia Bożonarodzeniowe PDF Print

Zyczenia Bozonarodzeniowe 2015

 
XIII Zabawa Karnawałowa PDF Print

Zabawa Karnawalowa 2016

 
Spotkanie 06.12.2015r. PDF Print

W dniu 06.12.2015 r. w restauracji „Pod Wieżą”, spotkali się członkowie Stowarzyszenia. W tym dniu w Bellheim obchodzony jest odpust w kościele katolickim p. w. św. Mikołaja. Mieszkańcy z całymi rodzinami uczestnicząc w festynie odpustowym cieszą się na zbliżające Święta Bożego Narodzenia. Dzień ten ustalono jako dzień duchowej więzi członków obu Stowarzyszeń z Koźmina Wielkopolskiego oraz z Bellheim. Przy wspólnej kolacji wspominano wspólne wydarzenia jakie miały miejsce w mijającym roku oraz wysuwano propozycje współpracy na nadchodzący 2016 rok.

 
Konferencje, szkolenia w Górach Opawskich. PDF Print

Sieć Hoteli Gorzelanny w Górach Opawskich 

 

 

KONFERENCJE I SZKOLENIA W GÓRACH OPAWSKICH
20% TANIEJ!
(PROMOCJA WAŻNA W OKRESIE OD LISTOPADA DO MARCA)

Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z możliwości jakie daje Ośrodek Chrobry dotyczących organizowania konferencji, szkoleń, bankietów oraz imprez integracyjnych. Ośrodek Chrobry należy do grupy Obiektów Gorzelanny w miejscowości Pokrzywna na terenie Parku Krajobrazowego Gór Opawskich.

Zacznijmy od oferty - bardzo elastycznej i przygotowanej dla każdego zleceniodawcy indywidualnie. Wychodząc z założenia, że każdy gość jest inny i ma inne potrzeby, dokładamy wszelkich starań, by nasze propozycje były odpowiednie dla profilu danej grupy.
 

Stosujemy przy tym prostą zasadę: czegokolwiek zechcesz mówisz - masz, wystarczy tylko dać nam trochę czasu. 


Mocnym atutem naszego Ośrodka Chrobry jest położenie - tylko 40 min. od trasy A4 Kraków - Katowice, 60km od Opola, 110km od Wrocławia, 130 od Katowic, ale na uboczu - blisko i daleko jednocześnie. Szczególnie duże znaczenie ma to w przypadku imprez, kiedy wskazane jest, aby uczestników odseparować od rozpraszających czynników zewnętrznych i nakłonić do koncentracji.


 


W celu zapytania o szczegółową ofertę wraz z wyceną pobytu, prosimy kontaktować się poprzez powyższy adres e-mail. W treści wiadomości e-mail prosimy o podanie informacji, że otrzymali Państwo ofertę mailingową.


 

Kompleks Hotelowy CHROBRY


W Hotelu CHROBRY do Państwa dyspozycji oddajemy 4 sale konferencyjno-szkoleniowe:
1) Sala Bankietowa - sala o powierzchni 80m, z miejscami dla 50 osób.
2) Sala Biznesowa - sala mała o powierzchni 35m, z miejscami dla 25 osób.
3) Sala Konferencyjna - sala duża o powierzchni 130m, z miejscami dla 110 osób.
4) Sala Kameralna - sala mała o powierzchni 35m, z miejscami dla 25 osób.

Wyposażenie sal Konferencyjno-szkoleniowych:
- flipchart, pisaki, papier,
- nagłośnienie,
- projektor multimedialny,
- rzutnik pisma,
- laptop, bezprzewodowy internet.
 

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej 

 
 

Dostępne atrakcje w okolicy

Specjalnie dla Państwa oddaliśmy do użytku:
- balon na uwięzi
- 4-torową kręgielnie
- park linowy
- halę sportową
- łowisko ryb
- basen kryty w Hotelu Gorzelanny
- SPA Yasumi w Hotelu Gorzelanny
- domki letniskowe wraz z karczmą zbójnicką
   oraz wiele innych atrakcji!

W lipcu 2014 dodatkowo udostępniliśmy jedyny taki w Polsce Interaktywny Park Edukacji i Rozrywki: "ROSENAU- Zaginione Miasto", w którym można znaleść ok. 20 interaktywnych atrakcji (m.in kino 7D, park żywiołów, interaktywny ogród wody, interaktywny Avatar, basen, całoroczne lodowisko i wiele innych atrakcji!

 
48-267 Jarnołtówek
Pokrzywna 76

Więcej informacji na:
www.gorzelanny.pl

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>

Page 2 of 7
www.koz-bell.pl